Logo

Banner-news

तेह्रथुम पावर कम्पनीको पहिलो त्रैमासमा १ करोड १८ लाख खुदनाफाकाठमाडौँ ।

तेह्रथुम पावर कम्पनीले चालु आर्थिक वर्षको पहिलो त्रैमासिक वित्तिय विवरण सार्वजनिक गरेको छ ।

विवरण अनुसार कम्पनीले पहिलो त्रैमासमा १ करोड १८ लाख रुपैयाँ खुद नाफा कमाएको छ । गत वर्षको तुलनामा कम्पनीको बिजुली बिक्रीबाट मात्रै १०७.१६ प्रतिशत नाफा वृद्धि गरेको छ । यस वर्ष पहिलो त्रैमासमा बिजुली बिक्रिबाट ४ करोड ७६ लाख रुपैयाँ कमाएको यस कम्पनीले गत वर्ष सोही अवधिमा कुल २ करोड ३० लाख रुपैयाँ आम्दानी गरेको थियो ।

कम्पनीले आफ्नो चुक्ता पुँजी ४० करोड रुपैयाँ पुर्याएको छ भने कम्पनीको रिजर्भ कोष ८ करोड ४५ लाख रुपैयाँ ऋणात्मक रहेको छ । कम्पनीको प्रतिसेयर आम्दानी भने १२ रुपैयाँ (वार्षिक) रहेको यसको प्रतिसेयर नेटवर्थ ७९ रुपैयाँ रहेको छ ।

प्रकाशित : १७ मंसिर २०७८, शुक्रबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह