Logo

Sub-banner

नेपालबाट अफगानिस्तान पठाइएको १० टन मानवीय सहायता राष्ट्रसंघका प्रतिनिधिलाई हस्तान्तरणनेपाल सरकारले अफगानिस्तानका लागि पठाएको मानवीय सहायता काबुल पुगेको छ । परराष्ट्र मन्त्रालयकी प्रवक्ता सेवा लम्सालको नेतृत्वमा पुगेको नेपाली टोलीले काबुल विमानस्थालमा सहायता हस्तान्तरण गरेको हो ।

लम्साले संयुक्त राष्ट्रसंघ महासचिव सहायक विशेष प्रतिनिधि डा. रमिज अल्कबारोभलाई १० टन मानवीय सहायता हस्तान्तरण गरेकी छन् । सहायता सामग्री संयुक्त राष्ट्रसङ्घ, यहाँस्थित महावााणिज्य दूत, नेपालका उद्योगी, व्यवसायी, हिमालयन एयरलाइन्स, नेपाल आयल निगमलगायतबाट प्राप्त भएको हो । लम्साल नेतृत्वको टोली आजै स्वदेश फर्कने कार्यक्रम रहेको छ ।

प्रकाशित : २ माघ २०७८, आइतबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह