Logo

Banner-news

आइएमई जनरल इन्स्योरेन्सका सिइओ श्रेष्ठ ‘आउटस्ट्यान्डिङ म्यानेजमेन्ट अवार्ड’ बाट सम्मानितआइएमई जनरल इन्स्योरेन्स लिमिटेडका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सिइओ) युगेशभक्त बादे श्रेष्ठ ‘आउटस्ट्यान्डिङ म्यानेजमेन्ट अवार्ड २०२२’ बाट सम्मानित भएका छन् ।

नेपाल व्यवस्थापन संघ (म्यान)ले होटल याक एण्ड यतीमा आयोजित एक कार्यक्रमकाबीच श्रेष्ठलाई सम्मान गरेको हो ।

श्रेष्ठले सम्मान ग्रहण गर्दै कम्पनीको उपलब्धिमा आ-आफनो क्षेत्रबाट सहयोग तथा साथ दिई महत्वपूर्ण योगदान पुर्‍याउने ग्राहक, शेयरधनी, कर्मचारीहरु, नियामक निकाय, तथा सञ्चार जगतलाई धन्यवाद ज्ञापन गरे । समाहरोहमा श्रेष्ठले यस सम्मानबाट थप हौसला प्राप्त भएको र आगामी दिनमा कम्पनीले प्रदान गर्ने सेवालाई अझै परिस्कृत गर्दै डिजिटल माध्यमबाट समेत सहज र सरल रुपमा सेवा प्रदान गर्ने जानकारी दिए ।

यस्तै, उनले नेपालको निर्जीवन बीमा क्षेत्रमा आइएमई जनरल इन्स्योरेन्सलाई एक अग्रणी बीमा कम्पनीको रुपमा अगाडी बढाउने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे ।

प्रकाशित : २९ चैत्र २०७८, मंगलबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह