Logo

कृषि / सहकारी

४१ प्रतिशतले बढ्यो धौलागिरी लघुवित्तकाे नाफाधौलागिरी लघुवित्त वित्तीय संस्थाले चालु आर्थिक वर्षको तेस्रो त्रैमाससिक वित्तिय विवरण सार्वजनिक गरेको छ ।

विवरण अनुसार कम्पनीले तेस्रो त्रैमाससम्ममा २ करोड ३३ लाख रुपैयाँ खुद नाफा कमाएको छ । गत वर्षको तुलनामा कम्पनीको नाफा ४१.६४ प्रतिशतले बढेको हो । गत वर्ष यही अवधिमा कम्पनीले १ करोड ६४ लाख रुपैयाँ नाफा कमाएको थियो । यसको खुद ब्याज आम्दानी पनि २६.१० प्रतिशतले बढेर ७ करोड ६९ लाख पुगेको छ । गत वर्ष कम्पनीले ६ करोड १० लाख कमाएको थियो ।

सञ्चालन नाफा भने २६.७३ प्रतिशतले घटेर १ करोड ५१ लाख रुपैयाँ कायम भएको छ । गत वर्ष कम्पनीले २ करोड ७ लाख रुपैयाँ सञ्चालन नाफा गरेको थियो । चैत मसान्तसम्म ६५ करोड ३१ लाख रुपैयाँ निक्षेप संकलन गरेको यो कम्पनीले १ अर्ब ४४ करोड रुपैयाँ कर्जा लगानी गरेको छ ।

हाल यसको चुक्ता पुँजी ७ करोड रुपैयाँ रहेको छ भने रिजर्भ कोषमा १० करोड ६८ लाख रहेको छ । कम्पनी खराब कर्जा भने बढेको छ । गत वर्ष ३.३८५ रहेको यसको खराब कर्जा यो त्रैमासमा घटेर ४.९५५ मा आएको छ । धौलागिरीको प्रतिसेयर आम्दानी १३ रुपैयाँ ६ पैसाबाट बढेर ४४ रुपैयाँ ४२ पैसा ९बार्षिक० कायम भएको छ ।

प्रकाशित : १८ बैशाख २०७९, आइतबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह