Logo

बैंक / बिमा /शेयर

महालक्ष्मी लाइफ इन्स्योरेन्सले बोलायो विशेष साधारण सभामहालक्ष्मी लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीले वैशाख २५ गते विशेष साधारण सभा आह्वान गरेको छ । सभा, होटल हुकुम दरवार कमलपोखरी, काठमाडौंमा बिहान ११ बजेबाट सुरु हुनेछ ।

सभाले कम्पनीको पूँजी वृद्धि गरी अधिकृत पूँजी रू.५ अर्ब र जारी पूँजी रू.३ अर्ब पुर्‍याउने र सोही बमोजिम कम्पनीको प्रबन्धपत्र तथा नियमावलीमा प्रस्ताव भए बमोजिम संशोधन गर्ने विशेष प्रस्ताव पारित गर्नेछ ।

त्यसैगरी सभाले सर्वसाधारणलका लागि आईपीओ निष्कासन गर्ने र यस कम्पनी र अन्य कुनै पनि जीवन कम्पनी एक आपसमा गाभ्नर गाभिन अथवा प्राप्ति गर्न आवश्यक भएको अवस्थामा सो सम्बन्धी आवश्यक सम्पूर्ण कार्य गर्न सञ्चालक समितिलाई अख्तियारी प्रदान गर्ने प्रस्ताव पनि पारित गर्नेछ ।

प्रकाशित : १९ बैशाख २०७९, सोमबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह