Logo

Sub-banner

सामाजिक सञ्जालमा भाइरल म्यादी प्रहरी पक्राउम्यादी प्रहरी भएको भन्दै टिकटकमा भिडियो पोस्ट गर्ने एक युवकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा कपिलवस्तु बाणगंगा नगरपालिका १ पिपरा बस्ने १६ वर्षीय नवराज रेग्मी रहेका छन् ।

टिकटक भिडियोमा उनले म्यादी प्रहरीको पोशाकमा साथीहरूलाई गाँजा सेवन गर्न र कसैसँग नडराउन भनेका छन् । प्रहरीका अनुसार सो भिडियो बनाउने रेग्मी भने म्यादी प्रहरी होइनन् । उनले दाइ नाता पर्ने १९ वर्षीय पूरण भट्टराईको पोसाक लगाएर भिडियो बनाएको अनुसन्धानमा खुलेको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रकाशित : २१ बैशाख २०७९, बुधबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह