Logo

कर्पोरेट-बजार

यस्तो छ आजको विदेशी मुद्राको विनिमयदरनेपाल राष्ट्र बैंकले आजको विदेशी मुद्राको विनिमयदर सार्वजनिक गरेको छ ।

आज एक अमेरिकी डलरको बिक्रीदर १२२.५९ रुपैयाँ र खरिददर १२१.९९ रुपैयाँ तोकिएको छ रहेको छ । यस्तै, एक यूरोको बिक्री मूल्य १२९.६० रुपैयाँ र खरिद मूल्य १२८.९७ रुपैयाँ, पाउण्ड स्टर्लिङको खरिद मूल्य १५३.९४ रुपैयाँ र बिक्री मूल्य १५३.१८ रुपैयाँ, अष्ट्रेलियन डलरको खरिद दर ८७.३६ र बक्रिदर ८७.७९ रुपैयाँमा कायम गरिएको छ ।

१० जापानी येनको बिक्री मूल्य ९.४१ रुपैयाँ र खरिद मूल्य ९.३७ रुपैयाँ, सिंगापुर डलरको बिक्री मूल्य ८८.८७ रुपैयाँ र खरिद मूल्य ८८.४३ रुपैयाँ, चिनियाँ युवानको खरिद मूल्य १८.५१ रुपैयाँ र बिक्री मूल्य १८.६० रुपैयाँ तोकिएको छ ।

त्यस्तै, साउदी अरबको रियालको बिक्री मूल्य ३२.६८ रुपैयाँ र बिक्रीमूल्य ३२.५२ रुपैयाँ, कतारी रियालको बिक्री मूल्य ३३.६१ रुपैयाँ र ३३.४४ रुपैयाँ खरिद मूल्य ,संयुक्त अरब इमिरेट्सको दिरामको बिक्री मूल्य ३३.३८ रुपैयाँ र खरिद मूल्य ३३.२१ रुपैयाँ तथा मलेसियन रिंगटको बिक्री २८.१६ रुपैयाँ र खरिद मूल्य २८.०२ रुपैयाँ कायम गरिएको .छ ।

प्रकाशित : १८ बैशाख २०७९, आइतबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह