Logo

कर्पोरेट-बजार

यस्तो छ आजको विदेशी मुद्राको विनिमयदर


GDP नेपाल
   ३ जेष्ठ २०७९, मंगलबार


नेपाल राष्ट्र बैंकले आजका लागि विदेशी मुद्राको विनिमयदर सार्वजनिक गरेको छ ।

आज एक अमेरिकी डलरको खरिददर १२३ रुपैंया ६३ पैसा र बिक्रीदर १२४ रुपैंया २३ पैसा रहेको छ । यस्तै, युरोको खरिद दर १२८ रुपैंया ८८ पैसा र बिक्रीदर १२९ रुपैंया ५१ पैंसा, पाउन्ड स्टर्लिङ एकको बिक्री दर १५१.४५ र खरिद दर १५२.१८ रुपैयाँ, अष्ट्रेलियन डलर एकको खरिद दर ८५.५८ रुपैयाँ र बिक्रीदर ८५.९९रुपैयाँ रहेको छ ।

यस्तै, साउदी रियालको खरिद दर ३२.९६ र बिक्री दर ३३.१२ रुपैयाँ, कतारी रियालको खरिद दर ३३.८५ रुपैयाँ र बिक्री दर ३४.०१ रुपैयाँ, संयुक्त अरब इमिरेट्सको दिरामको बिक्री ३३.८२ र खरिद दर ३३.६६ रुपैयाँ रहेको छ ।

प्रकाशित : ३ जेष्ठ २०७९, मंगलबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

                   
१२०७/२०७५/७६

सम्पर्क

Kupondole -10 Lalitpur Nepal
+9779841625018/9851090914
[email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रधान सम्पादक
    विपेन्द्र कार्की
  • कार्यकारी निर्देशक
    कुमार खतिवडा
  • संवाददाता
    अस्मिता शाह