Logo

बैंक / बिमा /शेयर

एटिक ग्रुप र साङ्ग्रिला विकास बैंकबीच बैंकबीच समझदारी


GDP नेपाल
   १७ फाल्गुन २०८०, बिहिबार


काठमाडौँ । एटिक ग्रुप र साङ्ग्रिला विकास बैंकले आफ्ना ग्राहकहरूको लागि आतिथ्य अनुभव बढाउने उद्देश्यले रणनीतिक साझेदारी स्थापना गर्न समझदारी पत्रमा हस्ताक्षर गरेका छन् । एमओयूले एटिक समूह र साङ्ग्रिला विकास बैंक बिचको सहयोगात्मक ढाँचालाई बलियो बनाउने बताइएको छ ।

जहाँ दुवै संस्थाले आतिथ्य प्रस्तावहरू बढाउन आ–आफ्नो शक्तिको लाभ उठाउनेछन् । यस साझेदारीमार्फत, संस्थाका ग्राहकहरूले विशेष लाभहरू, अनुकूल अनुभवहरू र सिमलेस सेवाहरूमा पहुँचको अपेक्षा गर्न सक्छन् ।

‘हामी साङ्ग्रिला डेभलपमेन्ट बैंकसँगको यो साझेदारी सुरु गर्न पाउँदा उत्साहित छौँ,’ एटिक ग्रुपका बिजनेस डेभलपमेन्ट प्रमुखले सदिक्षा ओझाले भनिन् । ‘आतिथ्य सेवामा हाम्रो विशेषज्ञतालाई साङ्ग्रिला डेभलपमेन्ट बैंकको वित्तीय कौशलतासँग जोडेर, हामी हाम्रा ग्राहकहरूलाई अनुपम अनुभव र मूल्य थप्ने लक्ष्य राख्छौँ’, एटिक ग्रुपका महाप्रबन्धक सन्दीप थापाले भने ।

त्यसैगरी साङ्ग्रिला डेभलपमेन्ट बैंकका प्रबन्धक सुप्रिया श्रेष्ठले उत्साह एटिक ग्रुपसँगको सहकार्यले बैंकको आतिथ्य प्रस्तावहरूलाई अभिवृद्धि गर्ने बताइन् । र आफ्ना ग्राहकलाई असाधारण अनुभवहरू प्रदान गर्ने रोमाञ्चक अवसर प्रदान गरेको उनको भनाई छ ।

प्रकाशित : १७ फाल्गुन २०८०, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

                   
१२०७/२०७५/७६

सम्पर्क

Kupondole -10 Lalitpur Nepal
+9779841625018/9851090914
[email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रधान सम्पादक
    विपेन्द्र कार्की
  • कार्यकारी निर्देशक
    कुमार खतिवडा
  • संवाददाता
    अस्मिता शाह