Logo

बैंक / बिमा /शेयर

नबिल बैंक र लक्ष्मी इन्टरकन्टिनेन्टलबीच इभी खरिदमा कर्जा सुविधा सम्बन्धी सम्झौता


GDP नेपाल
   १३ मंसिर २०७९, मंगलबार


नबिल बैंक र नेपालमा हुन्डाई गाडीको आधिकारिक बिक्रेता लक्ष्मी इन्टरकन्टिनेन्टलबीच विद्युतीय सवारी साधन (इभी) र इन्टरनल कम्बुस्टन इन्जिन (आइसिई) मा कर्जा सुविधा उपलब्ध गराउने सम्झौता भएको छ।

सम्झौता पत्रमा नबिल बैंकका सिनियर डिसीइओ सुजितकुमार शाक्य र लक्ष्मी इन्टरकन्टिनेन्टलका जनरल म्यानेजर इन्द्रप्रसाद सापकोटाले हस्ताक्षर गरेका हुन्। यो सम्झौतासँगै ग्राहकले हुन्डाई गाडी, इभी र इसिई खरिदका लागि नबिल बैंकबाट १२.९९ प्रतिशत ब्याजदरमा कर्जा सुविधा पाउने भएका छन्।

आवश्यक कागजपत्र प्रमाणीकरण भएको ३ कार्यदिनभित्र ग्राहकले कर्जा सुविधा पाउनेछ। यस्तो कर्जा ७ वर्ष अवधिको हुने कम्पनीले बताएको छ। इभी गाडी खरिदका हकमा व्यक्तिले कुल मूल्यको ८० प्रतिशतसम्म र संस्थाले ७० प्रतिशतसम्म कर्जा उपलब्ध गराइने सम्झौता भएको छ।

आइसिईमा भने व्यक्तिले ५० प्रतिशत र संस्थाले ७० प्रतिशतसम्म कर्जा सुविधा पाउनेछन् । ग्राहकले यो सुविधा देशभर रहेका नबिल बैंकका शाखा कार्यालयहरू र हुन्डाईका १७ वटा शोरूमबाट सहजै प्राप्त गर्न सक्ने कम्पनीले बताएको छ।

प्रकाशित : १३ मंसिर २०७९, मंगलबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

                   
१२०७/२०७५/७६

सम्पर्क

Kupondole -10 Lalitpur Nepal
+9779841625018/9851090914
[email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रधान सम्पादक
    विपेन्द्र कार्की
  • कार्यकारी निर्देशक
    कुमार खतिवडा
  • संवाददाता
    अस्मिता शाह