Logo

राजनीति

काठमाडौंमा लिड गर्दै बालेन्द्र साह, स्थापित १ हजार १७४ मतले पछाडिकाठमाडौँ महानगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेद्वार बालेन्द्र साहले अग्रता कायम गरेका छन् । स्थानीय तहको निर्वाचन २०७९ को मतगणना भइरहँदा स्वतन्त्र उम्मेदवार साहले २६ सय १ मत ल्याउँदै अग्रता कायम गरेका हुन् ।

यस्तै, उनलाई पछ्याउँदै दोस्रो स्थानमा रहेका एमालेका उम्मेदवार केशव स्थापितले १४ सय २७ मत प्राप्त गरेका छन् । 

गठबन्धनबाट उम्मेदवार दिएकी नेपाली कांग्रेसकी सिर्जना सिंहले १३ सय ५९ मत पाएकी छन् । राप्रपाका मदनदास श्रेष्ठले १६५ मत पाएका छन् भने स्वतन्त्रबाट उम्मेद्वार दिएका सुमन सायामी १६५ र विवेकशील साझा पार्टीकी समीक्षा बास्कोटाले २३ मत पाएकी छिन् ।

प्रकाशित : १ जेष्ठ २०७९, आइतबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह