Logo

बिजनेस होम

हुन्डाईको फेष्टिभ डिलाइट २०८० को बम्पर उपहार सार्वजनिक


GDP नेपाल
   २७ भाद्र २०८०, बुधबार


हुन्डाई नेपालले भदौ २१ देखि सार्वजनिक गरेको फेष्टिभ डिलाइट अन्तर्गत बम्पर प्राइस रहेको हुन्डाई एसयसभीलाई आज नाडा अटो शो २०२३ को पहिलो दिन आफ्नो स्टल बी ५ बाट माननीय अर्थमन्त्री प्रकाश शरण महतबाट अनावरण गरिएको उक्त एसयुभी झुन्डाई इएक्टर रहने भनी सार्वजनिक गरेको छ ।

झुन्डाई फेष्टिभ डिलाइट २०८० अन्तर्गत कुनै पनि झुन्डाई गाडीको खरिदमा रु। ६ लाख सम्मको आकर्षक नगद छुट, स्क्राच कार्ड मार्फत थप रु।१ लाख सम्मको नगद छुटका साथै १ वर्षको लागि निःशुल्क सवारी बिमा तथा सवारी कर सुविधा पनि प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।

आफ्ना ग्राहकहरूको सन्तुष्टिको निमित्त हुन्डाईले सदैव समय सापेक्षिक ग्राहक लक्षित योजनाहरू सार्वजनिक गर्दै आइरहेको छ र यही क्रममा फेष्टिभ डिलाइट २०८० योजना अन्तर्गत बम्पर प्राइस मा झुन्डाई इक्टर प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ ।

नाडा अटो शो २०२३ मा हुन्डाईको बी ५ स्टल भ्रमण गरेर सम्पूर्ण महानुभावहरूले हुन्डाईका विभिन्न उत्पादनहरूको जिज्ञासाहरू पनि मेट्न सक्नेछन् । सबै हुन्डाईका गाडीमा ३ वर्ष वारेन्टी र ६ वर्षको फ्री सर्भिसिङ्ग उपलब्ध छ ।

प्रकाशित : २७ भाद्र २०८०, बुधबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

                   
१२०७/२०७५/७६

सम्पर्क

Kupondole -10 Lalitpur Nepal
+9779841625018/9851090914
[email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रधान सम्पादक
    विपेन्द्र कार्की
  • कार्यकारी निर्देशक
    कुमार खतिवडा
  • संवाददाता
    अस्मिता शाह