Logo

बैंक / बिमा /शेयर

आँधिखोला लघुवित्तको लाभांश घोषणाकाठमाडौं।

आँधिखोला लघुवित्त वित्तीय संस्थाले आफ्नो सेयरधनीलाई २० प्रतिशत लाभांश दिने घोषणा गरेको छ । कम्पनीको आइतबार बसेको सञ्चालक समितिको १४२औँ बैठकले आर्थिक वर्ष २०७७/७८ को मुनाफाबाट १९ प्रतिशत बोनस सेयर र बोनसमा लाग्ने कर तिर्न १ प्रतिशत नगद गरी कुल २० प्रतिशत लाभांश वितरण गर्ने निर्णय गरेको हो ।

संस्थाले प्रस्ताव गरेको लाभांश नियामक नेपाल राष्ट्र बैंकबाट स्वीकृति पश्चात कम्पनीको आगामी वार्षिक साधारण सभाले पारित गरिसके पछि मात्र सेयरधनीहरुलाई वितरण गरिने छ । हाल आँधिखोलाको चुक्ता पूँजी १० करोड रुपैयाँ रहेको छ ।

प्रकाशित : २७ मंसिर २०७८, सोमबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह