Logo

कृषि / सहकारी

सरकारले तोक्यो उखुको न्यूनतम समर्थन मूल्य, प्रतिक्विन्टल ५२० रूपैयाँसरकारले उखुको न्यूनतम समर्थन मूल्य तोकेको छ । उखु किसानको माग सम्बोधन गर्दै सरकारले उखुको न्यूनतम समर्थन मूल्य प्रतिक्विन्टल ५२० रूपैयाँ तोकेको हो ।

कृषि तथा पशुपन्छी विकास मन्त्रालयका अनुसार उखुको उत्पादन लागत र किसानको नाफाबापत प्रति क्विन्टल ५२० रुपैयाँ, सरकारले दिने अनुदान ६५ रुपैयाँ २८ पैसा र उखु किसान प्रवर्द्धन शिर्षकमा थप प्रति क्विन्टल ४ रुपैयाँ ७७ पैसा निर्धारण गरिएको हो ।

प्रकाशित : २२ पुस २०७८, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह