Logo

राजनीति

यस्तो छ एमसीसीबारे भीम रावलले सार्वजनिक गरेको स्मृति–पत्र (पूर्णपाठ)नेकपा (एमाले) का नेता भीम रावलले एमसीसीबारे स्मृति–पत्र सार्वजनिक गरेका छन् । रावलले प्रधानमन्त्री, प्रतिनिधिसभाका सभामुख, राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष, दलका नेता तथा सांसदहरूको नाममा ७ बुँदे स्मृति पत्र सार्वजनिक गरेका हुन् ।

उनले एमसीसी सम्झौता राष्ट्र हितमा नरहेकाले संसदबाट अनुमोदन नगराउन ध्यानाकर्षण गराएका छन् । पत्रमा रावलले नेपालको संविधान, राष्ट्रिय स्वाधिनता र हितसँग बाझिने सम्झौताका प्रावधानहरु संशोधन र परिवर्तन हुनुपर्ने यदी त्यसो गर्न नसकिए सम्झौता रद्द गर्नुपर्ने बताएका छन् ।

 

 

प्रकाशित : १७ माघ २०७८, सोमबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह