Logo

सूचना/प्रविधि

इन्टरनेट सेवा बन्द हुने सक्नेप्रति क्यान महासंघको चिन्ता, तत्काल समाधानका लागि आग्रहकम्प्युटर एसोसिएसन अफ नेपाल महासंघ (क्यान) ले इन्टरनेट सेवा प्रवाहका सम्बन्धमा विगत केही दिनदेखि जिम्मेवार निकायहरूबाट व्यक्त धारणाहरूप्रति ध्यानाकर्षण भएको जनाएको छ ।

इन्टरनेट सेवा प्रदायकहरूले विदेशबाट ब्यान्डविथ खरिदका निम्ति आवश्यक विदेशी मुद्रा सटही सिफारिस एवं महालेखापरीक्षकको वार्षिक प्रतिवेदनका आधारमा बेरुजुका सन्दर्भमा विभिन्न निकायबीच बुझाइमा असमानताका कारण ब्यान्डविथको शुल्क तिर्न विलम्ब हुनाका कारण इन्टरनेट सेवा बाधित हुने सक्नेप्रति क्यान महासंघले चिन्ता व्यक्त गरेको हो ।

समस्या समाधानका निम्ति सम्बन्धित निकायहरूलाई जिम्मेवारीपूर्वक यथाशीघ्र वार्ता एवं छलफलको निम्ति क्यान महासंघले आग्रह गरेको छ ।

प्रकाशित : १८ बैशाख २०७९, आइतबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह