Logo

कर्पोरेट-बजार

व्यापार व्यवसाय बढाउन नेपाल र कतार चेम्वरवीच संझौता


appharu
   १३ बैशाख २०७५, बिहिबार


जीडीपी नेपाल
काठमाडौं, १३ बैसाख
नेपाल चेम्बर अफ कमर्स र कतार चेम्बर अफ कमर्सवीच कतारमा बिहीबार समझदारीपत्र (एमओयू) मा हस्ताक्षर भएको छ । समझदारीपत्रमा नेपाल चेम्वरकोतर्फबाट उपाध्यक्ष भाष्करराज राजकर्णिकार र कतार चेम्वरकोतर्फबाट खालिड जबार सुल्तान तवर अल कुवारीले हस्ताक्षर गरेका छन् ।
दुईपक्षीय समझदारीपत्रमा भएको हस्ताक्षरपछि दुईदेशको आर्थिक अभिबृद्धि हुने विश्वास गरिएको छ । दुई देशवीचको व्यापार अभिबृद्धिमा पनि समझदारीले सहयोग गर्ने विश्वास गरिएको छ । समझदारीपत्रमा हस्ताक्षरपछि व्यापार व्यवसायको सूचना आदानप्रदान, प्रतिनिधिमण्डलको आदानप्रदानले दुवै देशको आर्थिक समृद्धिमा टेवा पुग्ने विश्वाससमेत गरिएको छ ।

प्रकाशित : १३ बैशाख २०७५, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

                   
१२०७/२०७५/७६

सम्पर्क

Kupondole -10 Lalitpur Nepal
+9779841625018/9851090914
[email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रधान सम्पादक
    विपेन्द्र कार्की
  • कार्यकारी निर्देशक
    कुमार खतिवडा
  • संवाददाता
    अस्मिता शाह