Logo

तामाकोशी जाँदा प्रधानमन्त्रीले किन लगे चिनियाँ राजदूत ?
जीडीपी नेपाल
काठमाडौं, २८ चैत
भारत भ्रमणबाट फकेलगत्तै प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली चीन भ्रमणमा जाने तयारी थियो । चीनमा जारी बोआओ सम्मेलनमा प्रधानमन्त्री नै जाने पूर्वतयारी र प्रचलन रहे पनि प्रधानमन्त्री ओली गएनन् र नेपाल पहिलोपटक उक्त महत्वपूर्ण फोरममा प्रतिनिधिविहिन बन्यो ।
भारतबाट फर्केलगत्तै ओलीमाथि फेरि प्रोइन्डियनको ट्याग लागिसकेको छ । विगतमा भारतसँग टक्कर लिँदा चीनको राम्रो साथ पाएका ओली फेरि टाढिँदै गएको आशंका गरिएका बेला चिनियाँ राजदूत यू होङलाई समेत साथै लिएर ओली दोलखाको लामाबगर पुगे । झन्र्ड २ घन्टा माथिल्लो तामाकोशीमा बिताएका ओलीले राजदूत होङकै सामु लामाबगर नाका खोल्ने आश्वासन समेत दिए । चिनियाँ राजदूतलाई फकाउन अचानक तामाकोशी यात्राा तय गरिएकोलाई भने धेरैले आश्चर्यका रुपमा हेरेका छन् । तस्बिर: रासस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्