Logo

बैंक / बिमा /शेयर

गुराँस लाइफ इन्स्योरेन्सले बाेलायाे साधारण सभाकाठमाडौँ ।

गुराँस लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेडले एघारौँ वार्षिक साधारण सभा आह्वान गरेको छ । कम्पनीको साधारण सभा मंसिर १० गते, शुक्रबार कम्पनीको प्रधान कार्यालय, श्री राज भवन, तिनकुने, काठमाडौंमा बिहान ११ बस्ने भएको छ ।

सभा भर्चुअल माध्यमबाट सञ्चालन हुने कम्पनीले जनाएको छ । सभामा सञ्चालक समितिको बैठकले गरेको निर्णय अनुसार आर्थिक वर्ष २०७५/७६ को मुनाफाबाट कम्पनीको शेयरधनीहरूलाई हाल कायम चुक्ता पूँजीको ५.५० प्रतिशतले हुन आउने १० करोड ८६ लाख ६५ हजार ४ सय बराबरको बोनस सेयर र कर प्रयोजनको लागि ०.२८९ प्रतिशतले हुन आउने ५७ लाख १९ हजार २ सय ३१ रुपैयाँ ५७ पैसा नगद लाभांश गरि कुल ५.७८९ प्रतिशत लाभांश वितरण गर्ने प्रस्ताव पारित गरिनेछ ।

प्रकाशित : ११ कार्तिक २०७८, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह