Logo

बैंक / बिमा /शेयर

कामना सेवा विकास बैंकको दुई नयाँ शाखा सञ्चालनमाकामना सेवा विकास बैंक लिमिटेडले एकै दिन दुई नयाँ शाखा सञ्चालनमा ल्याएको छ ।

बैँकले नवलपरासी, सुस्ता पूर्व जिल्ला देवचुली नगरपालिका वडा नं. १५ प्रगतीनगर र सोही जिल्लाको कावासोती नगरपालिका, वडा न १६, डण्डा स्थित एकै दिनमा दुई शाखा कार्यालयहरु सञ्चालनमा ल्याएको हो । ग्राहककोे सुविधालाई मध्यनजर गरी अत्याधुनिक सुविधा सम्पन्न कार्यालयद्वारा अझै सहज र छरितो रुपमा सेवा प्रदान गर्ने योजनाका साथ नयाँ शाखा सञ्चालन गरिएको बैँकले जनाएको छ । सो दुई नयाँ शाखा बैंकका अध्यक्ष सुदिप आचार्यले समुद्घाटन गरेका हुन् ।

Social Media Banking, Internet Banking, Moblie Banking, SMS Banking जस्ता विभिन्न Digital माध्यमहरुबाट समेत ग्राहकलाई सहज र उत्कृष्ट सेवा प्रदान गर्दै आएको यस बैंकले १२९ वटा शाखा, १ वटा विस्तारित काउन्टर तथा ७६ वटा ATM मार्फत ग्राहकलाई सेवा प्रदान गर्दै आएको छ ।

प्रकाशित : १३ मंसिर २०७८, सोमबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह