Logo

सेयर बजार

सेयर बजारमा दोहोरो अंकको गिरावट, एक अर्बको कारोबारबिहीबार सेयर बजारमा दोहोरो अंकको गिरावट आएको छ । आज सेयर बजार परिसूचक ९नेप्से० २३.९५ अंकले घटेर २५४४.३० विन्दुमा पुगेको छ। बिहीबार व्यापार बाहेक सबै समूहको उपसूचक ओरालो लागेको छ ।

सबैभन्दा धेरै फाइनान्स समूहको उपसूचक २.७६ प्रतिशतले ओरालो लागेको छ भने व्यापार समूहको उपसूचक भने ०.७१ प्रतिशतले बढेको छ । आज दुई सय २८ कम्पनीका ३७ लाख ८७ हजार कित्ता शेयर एक अर्ब ८९ करोड रुपैयाँमा कारोबार भएका छन् । सबैभन्दा धेरै इमर्जिङ नेपाल कम्पनीको नौ करोड २३ लाख रुपैयाँको सेयर किनबेच भएको हो ।

प्रकाशित : १७ चैत्र २०७८, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह