Logo

घुमफिर

साटाले सार्वजनिक गर्‍यो सन् २०२४ का लागि प्रतिष्ठित कार्यक्रमहरूको सूची


gdpnepal
   २५ असार २०८१, सोमबार


काठमाडौं, नेपाल – साउथ एशियन ट्राभल अवार्ड्स (SATA) ले साउथ एशिया क्षेत्रभरि आतिथ्य क्षेत्रमा उत्कृष्टतालाई मनाउँदै र सम्मान गर्दै आइरहेको छ। यसको थप समर्थन गर्न सन् २०२४ का लागि प्रतिष्ठित कार्यक्रमहरूको सूची सार्वजनिक गरेको छ।

यो SATA को 8 औं संस्करण हो जसले दक्षिण एसियाली आतिथ्यतामा उत्कृष्ट उपलब्धिहरूलाई मान्यता दिँदै आएको छ। नेपाल पर्यटन बोर्ड (NTB) र होटेल एसोसिएसन अफ नेपाल (HAN) को सहयोगमा, यो उत्सव सेप्टेम्बर 19, 2024 मा द मल्ल होटलमा भव्य ककटेल कार्यक्रमको साथ सुरु हुनेछ।

एक प्रमुख नेटवर्किङ अवसरको रूपमा बनाइएको यस कार्यक्रमको उद्देश्य व्यापारमा प्रमुख खेलाडीहरू बीच जडानहरू बढाउनु हो। यस पछि, सेप्टेम्बर 20, 2024 मा अलोफ्ट काठमाण्डौले केन्द्रको चरण लिनेछ।

यो उच्च प्रत्याशित कार्यक्रमले आतिथ्य उत्कृष्टताको शिखर प्रदर्शन गर्दै दक्षिण एसियाली होस्टिंगमा उत्कृष्ट उपलब्धिहरूलाई मान्यता दिने र पुरस्कृत गर्नेछ। SATA को अघिल्लो संस्करण माउन्ट ल्याभिनिया, अड्डु सिटी, मुम्बई, गाले सिटी, माले ‘एटोल, र बेंगलुरुमा आयोजित गरिएको छ।

SATA को चुनौतीपूर्ण समयमा उत्कृष्टता मनाउने प्रतिबद्धता प्रदर्शन गर्दै, covid-19काे समयमा एक संस्करण भर्चुअल रूपमा सञ्चालन गरिएको थियो।

यी कार्यक्रमहरूको साथ, SATA ले दक्षिण एसियाली आतिथ्यतामा उत्कृष्ट प्रवर्द्धन र उत्सव मनाउनको लागि एक प्रमुख प्लेटफर्मको रूपमा आफ्नो भूमिकालाई सुदृढ गर्दै उद्योगमा नयाँ आविष्कार र वृद्धिको अर्को वर्षको लागि चरण सेट गर्दछ।

प्रकाशित : २५ असार २०८१, सोमबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

                   
१२०७/२०७५/७६

सम्पर्क

Kupondole -10 Lalitpur Nepal
+9779841625018/9851090914
[email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रधान सम्पादक
    विपेन्द्र कार्की
  • कार्यकारी निर्देशक
    कुमार खतिवडा
  • संवाददाता
    अस्मिता शाह