Logo

बैंक / बिमा /शेयर

आईपीओ निष्काशन गर्दै सिटी होटल, बिक्री प्रबन्धकमा ग्लोबल आइएमईकाठमडौँ ।

हालै मात्र सञ्चालनमा आएको पाँच तारे होटल ह्यात प्लेसको प्रबर्द्धक कम्पनी सिटी होटेल लिमिटेडले सर्वसाधारणका लागि आईपीओ निष्काशन गर्ने भएको छ । सिटि होटलले जारी पूँजीको १० प्रतिशत आईपीओ निष्काशन गर्ने भएको हो ।

यसका लागि कम्पनीले ग्लोबल आइएमई क्यापिटललाई निष्कासन तथा बिक्री प्रबन्धकमा नियुक्त गरेको छ। बिक्री प्रबन्धक नियुक्ती सम्बन्धी सम्झौतापत्रमा कम्पनीको तर्फबाट अध्यक्ष शक्तिकुमार गोल्यान र क्यापिटलको तर्फबाट प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पारस मणि ढकालले हस्ताक्षर गरेका हुन् ।

प्रकाशित : ८ मंसिर २०७८, बुधबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह