Logo

बैंक / बिमा /शेयर

सेन्ट्रल फाइनान्सको लाभांश घोषणाकाठमाडौँ ।

सेन्ट्रल फाइनान्सले लाभांश घोषणा गरेको छ । कम्पनीको बुधबार बसेको सञ्चालक समिति बैठकले आर्थिक वर्ष २०७७/७८ को नाफाबाट ७.७५ बोनस सेयर र ३.३५ नगद लाभांश वितरण गर्ने निर्णय गरेको हो । यसर्थ, कम्पनीले ६ करोड ७८ लाख ३९ हजार रुपैयाँ बराबरको रकम बोनस सेयर बाँड्नेछ ।

यस्तै, नगदमा २ करोड ९० लाख ७४ हजार रुपैयाँ खर्च गर्नेछ । अब नियामक राष्ट्र बैंक र आगामी साधारण सभाबाट अनुमोदन भएपछि लगानीकर्तालाई वितरण प्रक्रिया अघि बढाइनेछ । गत वर्ष यस कम्पनीले ७५ बोनस र ३५ नगद लाभांश वितरण गरेको थियो ।

प्रकाशित : १ पुस २०७८, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह