Logo

बैंक / बिमा /शेयर

प्रभु महालक्ष्मी लाइफको सिइओमा सन्तोष प्रसाई


GDP नेपाल
   १८ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार


प्रभु महालक्ष्मी लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सिइओ) मा सन्तोष प्रसाई नियुक्ति भएका छन् । शुक्रबार बसेको कम्पनी संचालक समितिको बैठकले प्रसाईलाई आगामी चार वर्षका लागि सिइओमा नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको हो ।

साविकको प्रभु लाइफको सिइओ समेत बनिसकेका प्रसाई प्रभु महालक्ष्मीमा भने बरिष्ठ नायम प्रमुख कार्यकारी अधिकृतको जिम्मेवारीमा थिए । प्रसाई साविकको प्रभु लाइफको पनि सिइओ हुन् । उनीले नेपाल लाइफको सिईओको भुमिकामा पनि काम गरिसकेका छन् ।

प्रकाशित : १८ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

                   
१२०७/२०७५/७६

सम्पर्क

Kupondole -10 Lalitpur Nepal
+9779841625018/9851090914
[email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रधान सम्पादक
    विपेन्द्र कार्की
  • कार्यकारी निर्देशक
    कुमार खतिवडा
  • संवाददाता
    अस्मिता शाह