Logo

बैंक / बिमा /शेयर

मुक्तिनाथ विकास बैंकले बोलायो साधारण सभाकाठमाडौँ ।

मुक्तिनाथ विकास बैंकले साधारण सभा बोलाएको छ ।

सभाले बैंकको १७.५७५ प्रतिशत बोनस सेयर र कर प्रयोजनको लागि ०.९२५५ नगद लाभांश गरी कुल १८.५० प्रतिशत लाभांश वितरण गर्ने प्रस्ताव पारित गर्ने छ । साधारण सभा मंसिर २५ गते बिहान ९ बजे होटल जलमहल धारापाटन पोखरामा सुरु हुनेछ ।

सभामा प्रबन्धपत्र तथा नियमावली संशोधनका लागि आवश्यक कार्य गर्न सञ्चालक समितिलाई अख्तियारी दिने, लेखापरीक्षक नियुक्त गर्ने लगायतका एजेन्डा पनि रहेका छन् । सभा प्रयोजनका लागि बैंकले मंसिर १४ गते बुक क्लोज गरिसकेको छ । यसर्थ, मंसिर १३ गतेसम्म कायम सेयरधनीले बैंकले वितरण लाभांश हात पार्नेछन् ।

प्रकाशित : २४ मंसिर २०७८, शुक्रबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

१२०७/2075/76

सम्पर्क

Chabahil -7 Kathmandu Nepal
+9779841869701
[email protected] [email protected]

हाम्रो समूह

 • प्रधान सम्पादक
  बिपेन्द्र कार्की
 • प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
  कुमार खतिवडा
 • सम्पादक
  सरोज कुमार कार्की
 • संवाददाता
  पार्वती थपलिया
 • प्रकाश भण्डारी
  पुनम साह